Бігати заради талановитих дітей

11 вересня 2017 року генеральним директором   Асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” (УКАБ) Тарасом Висоцьким вручено засновнику БФ «Таланти України» Глібу Лірнику сертифікат на 30000,00 грн., які планується направити на розвиток талановитих дітей. Зазначені кошти зібрано напередодні 10 вересня завдяки благодійному спортивному забігу, ініційованому УКАБ з нагоди свого 10-річчя та приуроченому до Дня фізкультури та спорту.

Благодійний фестиваль «Дари добро»

З 22  по 24 серпня 2017 року Благодійному фонду «Таланти України» пощастило узяти  участь у  фестивалі благодійності «Дари добро», який традиційно пройшов в Одесі.
Фестиваль «Дари Добро» – це велике щорічне свято добра, любові, перемоги   над  хворобами та безліч подарунків  усім учасникам.  Цілий рік діти, які відважно побороли тяжкі недуги, чекають на це дійство. Тому організатори Фестивалю прикладають максимум зусиль та фантазії, щоб подія була насичена цікавими розвагами, записом пісень, сюрпризами.
БВ «Таланти України» сподівається й на подальшу плідну співпрацю з БФ «Бджілка» та радо прийме участь у наступних фестивалях «Дари добро».

Благодійна акція до міжнароднодня «Онкохворої дитини»

Благодійни фонд «Таланти України»  під патронатом депутата обласної ради Гліба Лірника, 15 лютого 2017 року провів Акцію до міжнародного дня «Онкохворої дитини». У рамках  акції  було розпочато збір благодійних коштів та був проведений  Всеукраїнського конкурс дитячого малюнку «Діти мають право на майбутнє!»

Завдяки благодійної акції, участь  у конкурсі  приймали  всі бажаючі діти з онкогематологічними захворюваннями крові. Переможців обрали  у п’яти номінаціях за результатами громадського голосування і з врахуванням думки меценатів, відомих художників України і залучених у журі Конкурсу впливових публічних діячів і представників організацій.

Участь у конкурсі прийняли більш ніж  200 діточок. Кожен з них  отримав дипломні відзнаки, а переможці  отримали подарунки, телефоніи та планшети.

Мета:
– привернути увагу широких кіл громадськості до проблем дітей з онкогематологічним захворюваннями. Конкурс малюнку присвячено Всесвітньому дню онкохворої дитини (International Childhood Cancer Day) 15 лютого 2017 р.
– психологічно підтримати талановитих дітей з вище вказаними захворюваннями, залучивши їх до участі у конкурсі малюнків;
– сприяти поширенню інформації про існуючі проблеми і потреби лікування дітей з онкогематологічними захворюваннями в Україні з метою залучення меценатів і збору благодійних внесків БФ «Таланти України» та БФ «Таблеточки», які будуть адресно спрямовані на потреби відповідних дитячих лікувальних закладів у різних регіонах України.

« 1 of 2 »

 

Выставка “Палитра фантазий” в Чернигове с 21.01 по 05.02.2016

21 января 2016 года в 12:00 состоится официальное открытие Международной выставки детских картин “Палитра фантазий” в Национальном архитектурно-историческом заповеднике “Чернигов стародавний”: Чернигов ул. Преображенская, 1

В рамках открытия выставки состоится экскурсия для всех желающих и мастер-класс “Спонтанной живописи”.

Партнером Международной выставки “Палитра фантазий” в городе Чернигов является отель “Украина”

Экспозицию выставки составляют картины выполненные детьми от 4 до 14 лет с Украины и европейских стран. Страны Европы, среди которых Австрия, Болгария, Великобритания, Кипр, Латвия, Литва, Германич, Норвегия, Польша, Португалия, Венгрия, Хорватия, Чехия, Швеция, Шотландия и другие присоеденились к инициативе Благотворительного фонда “Таланты Украины” и предоставили картины для создания экспозиции выставки “Палитра фантазий”.

Цель выставки  привлечь внимание общественности к творчеству талантливых детей, поощрение молодого поколения к творческой самореализации, познанию новых образов и форм.

ПРАВИЛА УЧАСТІ у Акції “Стовбур Дерева”

«ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ В АКЦІЇ «СТОВБУР ДЕРЕВА»
ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ В АКЦІЇ
1. ЗАМОВНИК:
Замовником Акції «Стовбур Дерева» є Дитячий фонд ООН (” ЮНІСЕФ “)
Сайт: www.unicef.org
2. ОРГАНІЗАТОР: Організаторами Акції «Стовбур Дерева» (далі Акція) є радіостанція Наше Радіо (ПрАТ Наше Радіо), 04080, м. Київ, вулиця Кирилівська (Фрунзе), 104-а), та Благодійна організація «Благодійний Фонд «Таланти України» (БО «Благодійний Фонд «Таланти України»,01054, Україна, м. Київ, вул. Дмитрівська, буд. 48-Г)
3. СТРОК ДІЇ АКЦІЇ
3.1. Акція розпочинає діяти на всій території України з 16 листопада 2015 року та діє до 29 січня 2016 (включно).

4. УЧАСНИКИ АКЦІЇ.
4.1. В Акції «Стовбур Дерева» можуть брати участь лише повнолітні Громадяни України ОБОВ’ЯЗКОВО разом зі своїми дітьми до 10 років, які з 16 листопада 2015 року до 15 січня 2016 року (включно) надішлють на e-mail: derevo@talents.in.ua «Стовбур дерева» з відбитками долонь та або подушечок пальців рук дітей разом зі своїми даними (ПІБ учасника батька та/або матері, громадянство, ПІБ та вік дитини, номер телефону за яким можна зателефонувати Вам). Для цього необхідно знайти в Розділі: СтопПоліо на сайті: http://nashe.ua , або на сайті Замовника: http://zdoroviy.com.ua/ – Дерево та роздрукувати його на папері формату А4 . Використовуючи будь-яку фарбу, поставити відбитки долонь та/або подушечок пальців рук дітей в будь-яких місцях цього Дерева, щоб вийшла картина. Коли фарба підсохне – зробити фото «Стовбура Дерева» в форматі jpeg та надіслати на e-mail Організатора: derevo@talents.in.ua.
4.2. Учасники Акції несуть особисту відповідальність за достовірність наданої ними інформації.
4.3. Учасниками Акції не можуть бути працівники та члени їхніх родин, Замовника та Організаторів Акції.

5. УМОВИ АКЦІЇ
5.1. Учасники Акції «Стовбур Дерева» , які надіслали «Дерево» з відбитками долонь та/або подушечок пальців рук своїх дітей, віком до 10 років впродовж строку (з16 листопада 2015 року по 15 січня 2016 року включно), отримують право на участь у розіграші одного з 3 (трьох) подарунків (далі – Приз), описаних нижче в Умовах Акції.
5.2. Акція проводиться в один етап.
5.3. Визначення переможців Акції відбудеться шляхом офіційного розіграшу 3 (трьох) подарунків серед Учасників Акції 29 січня 2016 року.

6. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ РОЗІГРАШУ
6. 1. Розіграш проводиться у м. Києві у присутності обраного Замовником або Організаторами нотаріуса, за участі представників Замовника,Клієнта та Організатора.
6.2. Переможці розіграшу (надалі – Переможці) визначаються з Учасників Акції за випадковою ймовірністю шляхом електронного жеребкування за номером, який буде привласнений кожному Учаснику та попередньо внесених у програму «Генератора кодів та випадкових чисел».
6.3 Організатор Акції гарантує об’єктивність, чесність та відкритість при визначенні Переможців.
6.4. Жеребкування проводиться відповідальною особою, з допомогою програмного забезпечення «Генератора кодів та випадкових чисел», визначеного Спостережною комісією та під наглядом Спостережної комісії.
6.5. Інформація про Переможців (ПІБ, номер телефону, адреса електронної пошти) та Подарунок, заносяться до протоколу Спостережної комісії – таким чином формується список Переможців.
6.4.6. Організатор повідомляє Переможців про результати розіграшу та адресу, за якою можна отримати Приз, протягом 10 днів із дати проведення розіграшу у телефонному режимі та шляхом розміщення інформації на сайтах Організаторів: http://nashe.ua// та talents.in.ua/, а також на сторінці Благодійного фонду у фейсбуці: https://www.facebook.com/talanty.ukrainy.
6.4.7. Усі результати розіграшу є остаточними і оскарженню не підлягають.

7. ПРИЗИ
7.1. В Акції розігрується право на отримання 3 (трьох) Призів:
1 місце – дитячий трьохколісний велосипед Bambi M 2101(вартістю 550 грн)
2 місце – звуковий пазл «Зоопарк» (вартістю 399 грн)
3 місце – магнітний пазл «Рибалка» (вартістю 264 грн).
20151202_091159

20151202_091139

8. ОТРИМАННЯ ПРИЗУ
8.1. Організатори зобов’язується надати Переможцю подарунок в разі перемоги. Отримати призи зможуть тільки Учасники Акції, які відповідають вимогам, зазначеним у пункті 4 цих Умов.
8.2. Вручення Призів відбуватиметься за адресою: Благодійний фонд «Таланти України», м. Київ, вулиця Дмитрівська, 48-Г з 10:00 до 18:00 у будні до 28.02.2016 р. (включно). У разі, якщо Переможець Акції не зможе самостійно забрати Приз в місті Києві – можливо відправлення Подарунка засобами поштового зв’язку за рахунок Переможця. В такому випадку, завірені особистим підписом Переможця, документи для отримання Призу надсилаються Переможцем на адресу Організатора.
8.3. Право на отримання Призу зберігається за Переможцем протягом 31 (тридцяти одного) дня від дня проведення розіграшу.
8.4. Для отримання Призу Переможець повинен надати такі документи: паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера.
8.5. Переможець має право відмовитися від отримання Призу. Заміна призів на грошовий еквівалент не допускається.
8.6. Якщо Переможець з будь-яких причин відмовляється або не може протягом 30 (тридцяти) днів від дня проведення розіграшу отримати приз особисто або через уповноважену ним особу на підставі оформленої у відповідності з чинним законодавством довіреності, він не має права передати приз третій особі, і в такому разі втрачає право на отримання призу.
8.7. Після отримання Призу Переможець має право на власний розсуд розпоряджатися Призом, в тому числі має право передати його третім особам.
8.8. Податки, які необхідно нарахувати та сплатити під час проведення Акції згідно чинного законодавства нараховуються, утримуються і сплачуються в бюджет Організатором – «Благодійним Фондом «Таланти України».

9. СПОСТЕРЕЖНА КОМІСІЯ
9.1. За перебігом і результатами свята наглядатиме Спостережна комісія (далі – Комісія), яку призначають Організатори.

10. ІНШІ УМОВИ
10.1. Замовник та Організатори Акції не несуть відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Акції.
10.2. Замовник та Організатори Акції не несуть відповідальності за неможливість Переможця отримати Приз у разі настання форс-мажорних обставин.
10.3. Замовник та Організатор Акції не несуть відповідальності за роботу пошти, будь-які поштові помилки, затримку поштових відправлень тощо, а також за роботу операторів зв’язку.
10.4. Замовник та Організатор Акції не несуть відповідальності за неотримання Переможцем Призу з інших, не залежних від Замовника та Організаторів причин.
10.5. Замовник та Організатор Акції не несуть відповідальності за якість Призів.
10.6. Призи, які залишились не врученими через те, що Учасники не дотримались вимог, зазначених у цих Умовах, Організатори Акції використовує на власний розсуд.
10.7. Учасники, беручи участь в Акції, добровільно погоджуються надати Замовнику та Організатору Акції інформацію, визначену Замовником та Організаторами Акції, як необхідну для участі в Акції та отримання призів і відповідно даючи згоду на збір і обробку персональних даних у відповідності до положень Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 1 червня 2010 року.
10.8. Своєю участю в Акції всі Учасники, включаючи Переможців, погоджуються на проведення фотозйомки за їхньої участі та надання рекламних інтерв’ю про участь у розіграші, а також погоджуються, що їхні ПІБ та фотоматеріали за їхньої участі можуть бути оприлюднені або використані Замовником та Організаторами Акції з рекламною метою у будь-яких друкованих, аудіо- і відеоматеріалах, на будь-якій території, на необмежений строк, без попереднього узгодження та безкоштовно. Всі авторські права на такі матеріали будуть належати Замовнику та Організаторам Акції. Учасники також погоджуються з тим, що їхні дані можуть бути внесені до бази даних та використані Замовником та Організаторами Акції без будь-яких часових обмежень для надсилання інформації, повідомлень, проведення телефонних опитувань тощо із інформаційною, маркетинговою чи рекламною метою.
10.9. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Умов, будь-яких спірних питань та (або) питань, не врегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймає Організатори Акції. Рішення Організаторів свята є остаточним та оскарженню не підлягає.
10.10. Своєю участю в святі всі Учасники повністю погоджуються з цими Умовами та зобов’язуються їх виконувати.
10.11. Офіційна версія цих Правил публікується на сайтах: http://nashe.ua//, talents.in.ua/ т а http://zdoroviy.com.ua/ . Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті.

Благотворительная Арт-Елка

Благотворительный фонд “Таланты Украины” совместно с МОРЕ Агентство особых событий представляют 19.12.2015 Благотворительную Арт-Елку в отеле RadissonBlu на Подоле

Благотворительная Арт-Елка – семейный праздник, который порадует Ваших детей и поможет детям с ограниченными возможностями. Ваша компания может проявить свою социальную ответственность и стать частью этого праздника.
Стать участником – просто!!!
Сделайте благотворительный взнос и получите семейные билеты* на Благотворительную Арт-Елку.
Семейные билет – это входной билет на 2-ух взрослых и ребенка + гарантированный подарок.
На собранные деньги будут закуплены Новогодние подарки для детей с ограниченными возможностями из 3-х спец.учереждений.
Билеты на Благотворительную Арт-Елку – это отличная возможность:
– поощрить лучших сотрудников за хорошую работу
– поблагодарить клиентов – за то, что они с Вами
– выразить уважение своим партнерам

На Благотворительной Арт-Елке 19.12.15 c 12:00 до 15:00 гостей ожидает:
– Новогодняя елка и пряничный домик
– Мастер-классы по декорированию печенья
– Мастер-классы по созданию Волшебных новогодних ангелов
– Мастер-классы по созданию новогодних украшений
– Конкурсы от Святого Николая
– Международная выставка детских картин «Палитра фантазий»
– Концерт при свечах в исполнении талантливых юных музыкантов
– Розыгрыш подарков

Мы предлагаем Вам присоединиться к данной Благотворительной акции, перечислив благотворительные взносы в БФ “Таланты Украины”.
БО «Благодійний фонд «Таланти України»
Адреса:м.Київ,вул.Дмитрівська,48-Г
Код ЄДРПОУ 38204424
Не платник ПДВ
Неприбуткова організація.
Код неприбутковості 0005
р/р 26005390259800 в АТ «Укрсиббанк»
МФО 351005
Тел. (044) 494-10-10
Призначення платежу: благодійний внесок

Пусть у каждого ребенка в День Святого Николая будет Праздник!
С заботой о будущем поколении.

Количество мест ограничено, поэтому регистрируйтесь заранее.
Информационная поддержка: “Наше Радио” и журнал “el Turistico”

Дата меропроприятия: 19 декабря 2015 г.в 12:00 – 15:00
Место проведения: отель RadissonBluHotel на подоле (г.Киев, ул. Братская, 17-19)

Дополнительная информация по приобретению семейных билетов, а также Спонсорской поддержке проекта по тел. 050 410 19 49 и nata.k@sea-ua.com Наталья Кочерженко.

По вопросам аккредитации СМИ и орагнизационных моментов мероприятия обращайтесь к Наталье Тонкаль по тел.: +38 (050) 383 65 12; n.tonkal@talents.in.ua

День Святого Николая – особенный праздник и каждый ребенок ожидает Свой подарок, исполнение маленькой мечты. Поэтому Благотворительный Фонд “Таланты Украины”, Агентство особых событий “МОРЕ”, Продюсерский Центр ARTcom и “НАШЕ РАДИО” решили реализовать детские мечты особенных детей из трех специальных учреждений Киева:
– Центра социальной психологической реабилитации для детей и молодежи с функциональными ограничениями Подольского района. – 21.12.2015 на 15:00;
– Специальная школа-интернат №4 для детей с ослабленным зрением – 22.12.2015 на 12:30;
– Дарницкий детский дом-интернат для детей-инвалидов – 23.12.2015 на 10:00.

Часть собранных средств пойдут на приобретение подарков и проведение арт мастер-классов для детей и молодежи данных спец учреждений Киева.

Мы предлагаем Вам присоединиться к данной Благотворительной акции, перечислив благотворительные взносы в БФ “Таланты Украины”.
БО «Благодійний фонд «Таланти України»
Адреса:м.Київ,вул.Дмитрівська,48-Г
Код ЄДРПОУ 38204424
Не платник ПДВ
Неприбуткова організація.
Код неприбутковості 0005
р/р 26005390259800 в АТ «Укрсиббанк»
МФО 351005
Тел. (044) 494-10-10
Призначення платежу: благодійний внесок
Пусть у каждого ребенка в День Святого Николая будет Праздник!
С заботой о будущем поколении.

Міжнародна виставка дитячих картин з країн Європи «Палітра фантазій» у Тернополі

Благодійний фонд «Таланти України» презентує
Міжнародну виставку дитячих картин з країн Європи «Палітра фантазій»

Благодійний фонд «Таланти України» спільно з благодійним фондом «Подоляни» запрошує на відкриття Міжнародної дитячої виставки “Палітра Фантазій” у м.Тернопіль.
Урочисте відкриття заходу відбудеться 26 листопада 2015 року о 15.00 годині, у приміщенні ТРЦ ПОДОЛЯНИ, вул. Текстильна, 28. Виставка проходитиме протягом 2-х тижнів з 26 листопада по 10 грудня 2015 року (вхід вільній).
Експозицію виставки складають картини виконані дітьми від 4 до 14 років з України та європейських країн. Низка держав Європи, серед яких Австрія, Болгарія, Великобританія, Кіпр, Латвія, Литва, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Угорщина, Хорватія, Чехія, Швеція, Шотландія відгукнулися на ініціативу Благодійного фонду “Таланти України” щодо надання картин дітей для участі в експозиції виставки «Палітра фантазій».
Відкриття виставки “Палітра фантазій” відбулося у Києві 16 травня 2015 року, в День Європи в Україні, в Центрі Української Культури та Мистецтва. На урочистому відкритті були присутні дипломати, представники КМДА, Міністерства Культури України, Подільської Райдержадміністарції, та запрошені гості.
Проведення виставки спрямоване на привернення уваги до творчості талановитих дітей з України, заохочення молодого покоління до творчої самореалізації, пізнання нових образів та форм втілення безмежних обріїв уяви.
Загалом одним з важливих завдань виставки є побудова і зміцнення між Україною та країнами Європи близьких відносин у сфері культури, популяризація загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема, молоді. Проведення виставки «Палітра фантазій» − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, що причетна до цінностей та традицій Європи, символ започаткування нової успішної моделі співпраці між країнами, заснованої на загальних інтересах і прагненнях.

Організатори виставки:
Благодійний фонд «Таланти України»
Благодійний фонд «Подоляни»
Продюсерський центр «ArtCom»

Чекаємо на Вас:
приміщення ТРЦ «Подоляни» (біля ЛЦ «Ескімос»)
м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28
Урочисте відкриття о 15:00 годині 26 листопада 2015 року

За додатковою інформацією звертайтесь:
Координатор проекту:
Креативний директор Наталія Тонкаль
тел.: (050) 383 65 12
e-mail: n.tonkal@talents.in.ua

ПРАВИЛА УЧАСТІ у Акції “Стовбур Дерева”

«ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ В АКЦІЇ «СТОВБУР ДЕРЕВА»
ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ В АКЦІЇ
1. ЗАМОВНИК:
Замовником Акції «Стовбур Дерева» є Дитячий фонд ООН (” ЮНІСЕФ “)
Сайт: www.unicef.org
2. ОРГАНІЗАТОР: Організаторами Акції «Стовбур Дерева» (далі Акція) є радіостанція Наше Радіо (ПрАТ Наше Радіо), 04080, м. Київ, вулиця Кирилівська (Фрунзе), 104-а), та Благодійна організація «Благодійний Фонд «Таланти України» (БО «Благодійний Фонд «Таланти України»,01054, Україна, м. Київ, вул. Дмитрівська, буд. 48-Г)
3. СТРОК ДІЇ АКЦІЇ
3.1. Акція розпочинає діяти на всій території України з 16 листопада 2015 року та діє до 29 січня 2015 (включно).

4. УЧАСНИКИ АКЦІЇ.
4.1. В Акції «Стовбур Дерева» можуть брати участь лише повнолітні Громадяни України ОБОВ’ЯЗКОВО разом зі своїми дітьми до 10 років, які з 16 листопада 2015 року до 15 січня 2016 року (включно) надішлють на e-mail: derevo@talents.in.ua «Стовбур дерева» з відбитками долонь та або подушечок пальців рук дітей разом зі своїми даними (ПІБ учасника батька та/або матері, громадянство, ПІБ та вік дитини, номер телефону за яким можна зателефонувати Вам). Для цього необхідно знайти в Розділі: СтопПоліо на сайті: http://nashe.ua , або на сайті Замовника: http://zdoroviy.com.ua/ – Дерево та роздрукувати його на папері формату А4 . Використовуючи будь-яку фарбу, поставити відбитки долонь та/або подушечок пальців рук дітей в будь-яких місцях цього Дерева, щоб вийшла картина. Коли фарба підсохне – зробити фото «Стовбура Дерева» в форматі jpeg та надіслати на e-mail Організатора: derevo@talents.in.ua.
4.2. Учасники Акції несуть особисту відповідальність за достовірність наданої ними інформації.
4.3. Учасниками Акції не можуть бути працівники та члени їхніх родин, Замовника та Організаторів Акції.

5. УМОВИ АКЦІЇ
5.1. Учасники Акції «Стовбур Дерева» , які надіслали «Дерево» з відбитками долонь та/або подушечок пальців рук своїх дітей, віком до 10 років впродовж строку (з16 листопада 2015 року по 15 січня 2016 року включно), отримують право на участь у розіграші одного з 3 (трьох) подарунків (далі – Приз), описаних нижче в Умовах Акції.
5.2. Акція проводиться в один етап.
5.3. Визначення переможців Акції відбудеться шляхом офіційного розіграшу 3 (трьох) подарунків серед Учасників Акції 29 січня 2016 року.

6. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ РОЗІГРАШУ
6. 1. Розіграш проводиться у м. Києві у присутності обраного Замовником або Організаторами нотаріуса, за участі представників Замовника,Клієнта та Організатора.
6.2. Переможці розіграшу (надалі – Переможці) визначаються з Учасників Акції за випадковою ймовірністю шляхом електронного жеребкування за номером, який буде привласнений кожному Учаснику та попередньо внесених у програму «Генератора кодів та випадкових чисел».
6.3 Організатор Акції гарантує об’єктивність, чесність та відкритість при визначенні Переможців.
6.4. Жеребкування проводиться відповідальною особою, з допомогою програмного забезпечення «Генератора кодів та випадкових чисел», визначеного Спостережною комісією та під наглядом Спостережної комісії.
6.5. Інформація про Переможців (ПІБ, номер телефону, адреса електронної пошти) та Подарунок, заносяться до протоколу Спостережної комісії – таким чином формується список Переможців.
6.4.6. Організатор повідомляє Переможців про результати розіграшу та адресу, за якою можна отримати Приз, протягом 10 днів із дати проведення розіграшу у телефонному режимі та шляхом розміщення інформації на сайтах Організаторів: http://nashe.ua// та talents.in.ua/, а також на сторінці Благодійного фонду у фейсбуці: https://www.facebook.com/talanty.ukrainy.
6.4.7. Усі результати розіграшу є остаточними і оскарженню не підлягають.

7. ПРИЗИ
7.1. В Акції розігрується право на отримання 3 (трьох) Призів:
1 місце – дитячий трьохколісний велосипед Bambi M 2101(вартістю 550 грн)
2 місце – звуковий пазл «Зоопарк» (вартістю 399 грн)
3 місце – магнітний пазл «Рибалка» (вартістю 264 грн).
11350574_1632923243610261_4866537523939390638_n

8. ОТРИМАННЯ ПРИЗУ
8.1. Організатори зобов’язується надати Переможцю подарунок в разі перемоги. Отримати призи зможуть тільки Учасники Акції, які відповідають вимогам, зазначеним у пункті 4 цих Умов.
8.2. Вручення Призів відбуватиметься за адресою: Благодійний фонд «Таланти України», м. Київ, вулиця Дмитрівська, 48-Г з 10:00 до 18:00 у будні до 28.02.2016 р. (включно). У разі, якщо Переможець Акції не зможе самостійно забрати Приз в місті Києві – можливо відправлення Подарунка засобами поштового зв’язку за рахунок Переможця. В такому випадку, завірені особистим підписом Переможця, документи для отримання Призу надсилаються Переможцем на адресу Організатора.
8.3. Право на отримання Призу зберігається за Переможцем протягом 31 (тридцяти одного) дня від дня проведення розіграшу.
8.4. Для отримання Призу Переможець повинен надати такі документи: паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера.
8.5. Переможець має право відмовитися від отримання Призу. Заміна призів на грошовий еквівалент не допускається.
8.6. Якщо Переможець з будь-яких причин відмовляється або не може протягом 30 (тридцяти) днів від дня проведення розіграшу отримати приз особисто або через уповноважену ним особу на підставі оформленої у відповідності з чинним законодавством довіреності, він не має права передати приз третій особі, і в такому разі втрачає право на отримання призу.
8.7. Після отримання Призу Переможець має право на власний розсуд розпоряджатися Призом, в тому числі має право передати його третім особам.
8.8. Податки, які необхідно нарахувати та сплатити під час проведення Акції згідно чинного законодавства нараховуються, утримуються і сплачуються в бюджет Організатором – «Благодійним Фондом «Таланти України».

9. СПОСТЕРЕЖНА КОМІСІЯ
9.1. За перебігом і результатами свята наглядатиме Спостережна комісія (далі – Комісія), яку призначають Організатори.

10. ІНШІ УМОВИ
10.1. Замовник та Організатори Акції не несуть відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Акції.
10.2. Замовник та Організатори Акції не несуть відповідальності за неможливість Переможця отримати Приз у разі настання форс-мажорних обставин.
10.3. Замовник та Організатор Акції не несуть відповідальності за роботу пошти, будь-які поштові помилки, затримку поштових відправлень тощо, а також за роботу операторів зв’язку.
10.4. Замовник та Організатор Акції не несуть відповідальності за неотримання Переможцем Призу з інших, не залежних від Замовника та Організаторів причин.
10.5. Замовник та Організатор Акції не несуть відповідальності за якість Призів.
10.6. Призи, які залишились не врученими через те, що Учасники не дотримались вимог, зазначених у цих Умовах, Організатори Акції використовує на власний розсуд.
10.7. Учасники, беручи участь в Акції, добровільно погоджуються надати Замовнику та Організатору Акції інформацію, визначену Замовником та Організаторами Акції, як необхідну для участі в Акції та отримання призів і відповідно даючи згоду на збір і обробку персональних даних у відповідності до положень Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 1 червня 2010 року.
10.8. Своєю участю в Акції всі Учасники, включаючи Переможців, погоджуються на проведення фотозйомки за їхньої участі та надання рекламних інтерв’ю про участь у розіграші, а також погоджуються, що їхні ПІБ та фотоматеріали за їхньої участі можуть бути оприлюднені або використані Замовником та Організаторами Акції з рекламною метою у будь-яких друкованих, аудіо- і відеоматеріалах, на будь-якій території, на необмежений строк, без попереднього узгодження та безкоштовно. Всі авторські права на такі матеріали будуть належати Замовнику та Організаторам Акції. Учасники також погоджуються з тим, що їхні дані можуть бути внесені до бази даних та використані Замовником та Організаторами Акції без будь-яких часових обмежень для надсилання інформації, повідомлень, проведення телефонних опитувань тощо із інформаційною, маркетинговою чи рекламною метою.
10.9. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Умов, будь-яких спірних питань та (або) питань, не врегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймає Організатори Акції. Рішення Організаторів свята є остаточним та оскарженню не підлягає.
10.10. Своєю участю в святі всі Учасники повністю погоджуються з цими Умовами та зобов’язуються їх виконувати.
10.11. Офіційна версія цих Правил публікується на сайтах: http://nashe.ua//, talents.in.ua/ т а http://zdoroviy.com.ua/ . Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті.

АКЦІЯ СТОВБУР ДЕРЕВА

Вчені довели, що з анатомічної точки зору, приблизно третина всієї площі рухової проекції кори головного мозку займає проекція кисті руки, розташована дуже близько від мовної зони. Саме величина проекції кисті руки і її близькість до моторної зоні дають підставу розглядати кисть руки як «орган мови», такий же, як артикуляційний апарат. У зв’язку з цим, було висунуто припущення про істотний вплив тонких рухів пальців на формування і розвиток мовної функції дитини. Тому, щоб навчити малюка говорити, необхідно не тільки тренувати його артикуляційний апарат, а й розвивати рухи пальців рук, або дрібну моторику.

Дрібна моторика рук взаємодіє з такими вищими властивостями свідомості, як увага, мислення, оптико-просторове сприйняття (координація), уява, спостережливість, зорова і рухова пам’ять, мова. Розвиток навичок дрібної моторики важливий ще й тому, що все подальше життя дитина вимагатиме використання точних, координованих рухів кистей і пальців, які необхідні, щоб одягатися, малювати і писати, а також виконувати безліч різноманітних побутових і навчальних дій.

Педагоги та психологи рекомендують починати активне тренування пальців дитини вже з восьмимісячного віку.

Приймайте участь в акції «Стовбур дерева» та вигравайте подарунки для свого чада від Благодійного фонду «Таланти України» та «Наше радіо». Умови участі читайте в розділі «Правила участі».

Даною арт-терапією ми задіємо дрібну моторику рук дитини, робимо масаж, зокрема кори головного мозку, що сприяє розвитку дитини.
derevo

ПРАВИЛА УЧАСТІ