З 1 грудня 2016 року в Україні проводиться благодійна акція Всеукраїнський конкурс на кращий малюнок серед дітей, хворих на онкогематологічні захворювання, «ДІТИ МАЮТЬ ПРАВО НА МАЙБУТНЄ!»

За ініціативою

Благодійного фонду «Таланти України»,

спільно з Благодійним фондом «Таблеточки» і

Соціально-медичним проектом підтримки розвитку онкологічної допомоги в Україні «Vista-Mediclub»

з 1 грудня 2016 року в Україні проводиться благодійна акція –   Всеукраїнський конкурс на кращий малюнок серед дітей, хворих на онкогематологічні захворювання, «ДІТИ МАЮТЬ ПРАВО НА МАЙБУТНЄ!»

 

Мета заходу – привернути увагу суспільства до проблем дітей в Україні, хворих на рак, і психологічно підтримати таких пацієнтів.

 

Статистика останніх років свідчить про збільшення кількості дітей з онкогематологічними захворюваннями. На сьогоднішній день в Україні постійного лікування потребують близько 2500 дітей і, на жаль, їх кількість з року в рік зростає. Україна за показниками дитячої смертності від ракових захворювань посідає 5 місце в Європі – 5 осіб на 100 тис. населення.

У рамках вищезгаданої акції до Всесвітнього дня онкохворої дитини – 15 лютого – розпочато збір благодійних коштів і проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Діти мають право на майбутнє!».

Завдяки благодійної акції у медичних закладах України, де лікуються діти з онкогематологічними захворюваннями, будуть проведені творчі гуртки з малювання. До участі у конкурсі залучатимуться всі бажаючі діти з онкогематологічними захворюваннями крові. Переможців оберуть у п’яти номінаціях за результатами громадського голосування і з врахуванням думки меценатів, відомих художників України і залучених у журі Конкурсу впливових публічних діячів і представників організацій.

15 лютого 2017 року – у Всесвітній день онкохворої дитини – у Центрі дитячої творчості в столиці України (в приміщенні ТРЦ «Ocean Plaza»: м.Київ, вул. Антоновича, 176) відбудеться виставка кращих робіт і нагородження переможців конкурсу. Окрім того, дипломи про участь і заохочувальні подарунки від організатора отримають всі учасники, а маленькі художники найкращих малюнків – ще й цінні призи.

Організатором акції і спонсором проекту виступає БФ «Таланти України». Для інформаційної підтримки та збору коштів також долучився провідний благодійний дитячий фонд України – БФ «Таблеточки», який своєю прозорою діяльністю і численними громадськими заходами заслужив визнання і довіру як пересічних громадян, так і фахівців медичної та фармацевтичної галузей, державних установ і бізнес-організацій.

Саме БФ «Таблеточки», який став першим інформаційним меценатом і співавтором акції, вже тривалий час присвячує свою діяльність задоволенню потреб онкохворих дітей країни. Волонтери цього фонду активно залучені до організації і проведення конкурсу в обласних дитячих онкоцентрах України. Крім того, після оголошення підсумків конкурсу і підрахунку зібраних коштів БФ «Таланти України» і  БФ «Таблеточки» відкрито прозвітують про цільове спрямування грошових надходжень і конкретну адресну допомогу дитячим онкоцентрам у різних областях України.

Підтримати акцію по збору благодійних коштів може кожен особисто або на рівні організації. Всі внески будуть спрямовані на цільову допомогу  лікувальним установам України, де перебувають діти з онкогематологічними захворюваннями. Перерахувати кошти можна на спеціальні гривневі рахунки:

Благодійний фонд “Таланти України”                                                      Благодійний фонд “Таблеточки”

Код ЄДРПОУ 38204424                                                                                       Код ЄДРПОУ 38805429

р/р 26005390259800                                                                                            р/р 26009052722826

  МФО 351005 в ПАТ «УкрСиббанк”                                                             МФО 300711 в ПФ ПАТ КБ “ПриватБанк”

неприбуткова організація                                                                              неприбуткова організація

 

Давайте разом подаруємо свято творчості  як символ перемоги над хворобою і допоможемо дітям в їх боротьбі з тяжким захворюванням. Разом ми зможемо більше!

За додатковою інформацією, пов`язаною з проведенням акції, просимо звертатися за електронною адресою konkurs@talents.in.ua.

 

 

 

Posted in Без рубрики.