Благодійна акція до міжнароднодня «Онкохворої дитини»

Благодійни фонд «Таланти України»  під патронатом депутата обласної ради Гліба Лірника, 15 лютого 2017 року провів Акцію до міжнародного дня «Онкохворої дитини». У рамках  акції  було розпочато збір благодійних коштів та був проведений  Всеукраїнського конкурс дитячого малюнку «Діти мають право на майбутнє!»

Завдяки благодійної акції, участь  у конкурсі  приймали  всі бажаючі діти з онкогематологічними захворюваннями крові. Переможців обрали  у п’яти номінаціях за результатами громадського голосування і з врахуванням думки меценатів, відомих художників України і залучених у журі Конкурсу впливових публічних діячів і представників організацій.

Участь у конкурсі прийняли більш ніж  200 діточок. Кожен з них  отримав дипломні відзнаки, а переможці  отримали подарунки, телефоніи та планшети.

Мета:
– привернути увагу широких кіл громадськості до проблем дітей з онкогематологічним захворюваннями. Конкурс малюнку присвячено Всесвітньому дню онкохворої дитини (International Childhood Cancer Day) 15 лютого 2017 р.
– психологічно підтримати талановитих дітей з вище вказаними захворюваннями, залучивши їх до участі у конкурсі малюнків;
– сприяти поширенню інформації про існуючі проблеми і потреби лікування дітей з онкогематологічними захворюваннями в Україні з метою залучення меценатів і збору благодійних внесків БФ «Таланти України» та БФ «Таблеточки», які будуть адресно спрямовані на потреби відповідних дитячих лікувальних закладів у різних регіонах України.

« 1 of 2 »

 

Posted in Без рубрики.