Дитяча Арт Галерея України

ДИТЯЧА АРТ ГАЛЕРЕЯ УКРАЇНИ − це довгостроковий соціально орієнтований проект зі створення навчально-виставкового центру дитячої творчості в Україні.

Головна мета проекту − виховання і розвиток особистості дитини, її художня освіта, естетичне виховання, а також формування духовної культури. Творчість слід розглядати як основу продуктивного розвитку дитини, як потенціал, що забезпечує її ріст, який можна розкрити в кожній дитині.

DSC_9801_HDR копия          DSC_9774_HDR копия

У процесі створення картин дитина отримує різні знання, уточнюються і поглиблюються її уявлення про довкілля, вона починає осмислювати якості предметів, запам’ятовувати їх характерні риси і деталі, опановувати образотворчі навички і вміння, вчитися втілювати образи на полотні. Мистецтво також має значний терапевтичний вплив, знімає нервове напруження, страхи, забезпечує позитивний емоційний стан. Творча діяльність допомагає дітям найбільш повно проявити себе і власні почуття, які втілюються в картинах. Тому беручи до уваги значення дитячої творчості, ДИТЯЧА АРТ ГАЛЕРЕЯ УКРАЇНИ надає підтримку в розвитку творчого потенціалу дітей і створює центр дитячої творчості в Україні.

Докладну інформацію дивіться тут