АКЦІЯ СТОВБУР ДЕРЕВА

Вчені довели, що з анатомічної точки зору, приблизно третина всієї площі рухової проекції кори головного мозку займає…

Вчені довели, що з анатомічної точки зору, приблизно третина всієї площі рухової проекції кори головного мозку займає проекція кисті руки, розташована дуже близько від мовної зони. Саме величина проекції кисті руки і її близькість до моторної зоні дають підставу розглядати кисть руки як «орган мови», такий же, як артикуляційний апарат. У зв’язку з цим, було висунуто припущення про істотний вплив тонких рухів пальців на формування і розвиток мовної функції дитини. Тому, щоб навчити малюка говорити, необхідно не тільки тренувати його артикуляційний апарат, а й розвивати рухи пальців рук, або дрібну моторику.

Дрібна моторика рук взаємодіє з такими вищими властивостями свідомості, як увага, мислення, оптико-просторове сприйняття (координація), уява, спостережливість, зорова і рухова пам’ять, мова. Розвиток навичок дрібної моторики важливий ще й тому, що все подальше життя дитина вимагатиме використання точних, координованих рухів кистей і пальців, які необхідні, щоб одягатися, малювати і писати, а також виконувати безліч різноманітних побутових і навчальних дій.

Педагоги та психологи рекомендують починати активне тренування пальців дитини вже з восьмимісячного віку.

Приймайте участь в акції «Стовбур дерева» та вигравайте подарунки для свого чада від Благодійного фонду «Таланти України» та «Наше радіо». Умови участі читайте в розділі «Правила участі».

Даною арт-терапією ми задіємо дрібну моторику рук дитини, робимо масаж, зокрема кори головного мозку, що сприяє розвитку дитини.
derevo

ПРАВИЛА УЧАСТІ