Міжнародна виставка дитячих картин з країн Європи «Палітра фантазій» у Тернополі

Благодійний фонд «Таланти України» презентує Міжнародну виставку дитячих картин з країн Європи «Палітра фантазій» Благодійний фонд «Таланти…

Благодійний фонд «Таланти України» презентує
Міжнародну виставку дитячих картин з країн Європи «Палітра фантазій»

Благодійний фонд «Таланти України» спільно з благодійним фондом «Подоляни» запрошує на відкриття Міжнародної дитячої виставки “Палітра Фантазій” у м.Тернопіль.
Урочисте відкриття заходу відбудеться 26 листопада 2015 року о 15.00 годині, у приміщенні ТРЦ ПОДОЛЯНИ, вул. Текстильна, 28. Виставка проходитиме протягом 2-х тижнів з 26 листопада по 10 грудня 2015 року (вхід вільній).
Експозицію виставки складають картини виконані дітьми від 4 до 14 років з України та європейських країн. Низка держав Європи, серед яких Австрія, Болгарія, Великобританія, Кіпр, Латвія, Литва, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Угорщина, Хорватія, Чехія, Швеція, Шотландія відгукнулися на ініціативу Благодійного фонду “Таланти України” щодо надання картин дітей для участі в експозиції виставки «Палітра фантазій».
Відкриття виставки “Палітра фантазій” відбулося у Києві 16 травня 2015 року, в День Європи в Україні, в Центрі Української Культури та Мистецтва. На урочистому відкритті були присутні дипломати, представники КМДА, Міністерства Культури України, Подільської Райдержадміністарції, та запрошені гості.
Проведення виставки спрямоване на привернення уваги до творчості талановитих дітей з України, заохочення молодого покоління до творчої самореалізації, пізнання нових образів та форм втілення безмежних обріїв уяви.
Загалом одним з важливих завдань виставки є побудова і зміцнення між Україною та країнами Європи близьких відносин у сфері культури, популяризація загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема, молоді. Проведення виставки «Палітра фантазій» − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, що причетна до цінностей та традицій Європи, символ започаткування нової успішної моделі співпраці між країнами, заснованої на загальних інтересах і прагненнях.

Організатори виставки:
Благодійний фонд «Таланти України»
Благодійний фонд «Подоляни»
Продюсерський центр «ArtCom»

Чекаємо на Вас:
приміщення ТРЦ «Подоляни» (біля ЛЦ «Ескімос»)
м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28
Урочисте відкриття о 15:00 годині 26 листопада 2015 року

За додатковою інформацією звертайтесь:
Координатор проекту:
Креативний директор Наталія Тонкаль
тел.: (050) 383 65 12
e-mail: n.tonkal@talents.in.ua