27 травня о 15:00 у Мистецькому Арсеналі стартує фестиваль АРСЕНАЛ ІДЕЙ, в рамках якого БФ «Таланти України» презентує виставку картин дітей з синдромом аутизму «Біла веселка»

Фестиваль АРСЕНАЛ ІДЕЙ – міждисциплінарний освітній проект для дітей та підлітків, інтерактивна виставка-презентація нових освітніх тенденцій, проектів…

11081468_808018492585384_5446008533444232177_nФестиваль АРСЕНАЛ ІДЕЙ – міждисциплінарний освітній проект для дітей та підлітків, інтерактивна виставка-презентація нових освітніх тенденцій, проектів і програм.

Виставка картин дітей з синдромом аутизму «Біла веселка», яка буде представлена у Мистецькому Арсеналі, презентує картини виконані з використанням унікальної методики ArtDayCare, яка спеціально була розроблена для дітей з особливими потребами віком від 3 до 6 років. Ці техніки дозволяють максимально розкрити потенціал дитини і сприяють його адаптації в суспільстві.

DSC_9792_HDR копияКартини створені 8 вихованцями спеціалізованого дитячого садка для дітей з аутизмом «Дитина з майбутнім» у віці від 3 до 6 років. Всього на виставці представлено 18 картин.

Вперше виставка була презентована ДИТЯЧОЮ АРТ ГАЛЕРЕЄЮ УКРАЇНИ в листопаді минулого року в Центрі Української культури і мистецтва. Детальніше читайте тут.

Методика ARTDAYCARE була розроблена головним куратором ДИТЯЧОЇ АРТ ГАЛЕРЕЇ УКРАЇНИ Сергієм Андрієнко в Канаді. Торік Сергій Андрієнко дав старт благодійній програмі ArtDayCare в Україні, в результаті якої з’явилися унікальні картини маленьких художників. Ознайомитися з ними ви зможете, відвідавши виставку з 27 по 31 травня.
Основною особливістю методики виступає простий ігровий процес малювання на спеціальній горизонтальній поверхні KID’S CANVAS. Ця методика створена з метою допомогти батькам, вчителям і вихователям дітей зі спеціальними потребами. Крім того, вона допомагає соціалізувати дітей, направити їх не стільки на процес засвоєння і відтворення певних навичок і вмінь, скільки на створення певних умов для концентрації уваги на почуттях, емоціях, що допомагає дитині легше входити в контакт з іншими людьми і навколишнім середовищем. Також методика ArtDayCare має величезне значення для розвитку дрібної моторики пальців рук дітей.
Організатором виставки виступає благодійний фонд «Таланти України» та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал».
В рамках виставки будуть проходити арт-майстер класи для дітей з особливими потребами (особливостями слуху, зору, інтелектуального розвитку), а також безкоштовне відвідування фестивалю для організованих груп дітей, позбавлених батьківського піклування, для дітей переселенців зі Сходу України та дітей з особливими потребами.

Довідкова інформація:
Дати проведення: 27 – 31 травня 2015
Місце проведення: НКММК “Мистецький Арсенал”
Адреса: вул. Лаврська 12

ГОДИНИ РОБОТИ:
27.05: з 15:00 – 21:00
28.05- 31.05: 10:00 – 20:00

Загальна вартість вхідного квитка – 30 грн. Абонемент на 5 днів фестивалю – 80 грн.