Про фонд

Благодійний фонд «ТАЛАНТИ УКРАЇНИ» був заснований в 2012 році з метою підтримки та розвитку талантів дітей та молоді у сфері мистецтва, підвищення соціальної значущості, творчого потенціалу та культурної цінності дитячої творчості в цілому.

Одним з головних завдань Фонду є сприяння об’єднанню та координації зусиль організацій і людей, які надають допомогу в соціалізації та в розкритті творчого потенціалу дітей зі спеціальними потребами не тільки в Україні, але й у світі.

Проте, жорстока реальність внесла корективи в напрями діяльності Фонду.

24 лютого 2022 року розпочалося широкомасштабне вторгнення російських військ на територію України. Метою вторгнення є так зване «визволення» українців, а насправді – знищення України як самостійної держави, випалення території країни, пограбування, викорінення української культури, привласнення культурних цінностей та надбань українського народу. Після себе загарбники залишають випалену землю, зруйновані міста та села, знищені та спустошені культурні споруди, сотні закатованих та тисячі вбитих мешканців «звільнених» територій.

Проведення культурних заходів зараз не на часі, люди виснажені морально та фізично. Держава щоденно витрачає колосальну суму коштів на підтримку армії.

В цей важкий для всіх українців час, Благодійний фонд «ТАЛАНТИ УКРАЇНИ» не може залишатися осторонь та спостерігати за тим що відбувається навкруги. Засновниками Фонду було ухвалене рішення про тимчасове, на період дії воєнного стану в Україні, переорієнтування діяльності Фонду з культурного напрямку на волонтерську діяльність.

Фонд має намір надавати волонтерську допомогу людям, які постраждали від російської агресії, направляти гуманітарні продовольчі вантажі сім’ям з дітьми, людям похилого віку, інвалідам та іншим незахищеним верствам населення. Окремим  напрямком волонтерської діяльності Фонд виділяє підтримку ЗСУ.

На офіційному веб-сайті Національної соціальної сервісної служби України 19 січня 2023 року за № 1203 оприлюднено інформації про благодійну організацію Благодійний фонд «ТАЛАНТИ УКРАЇНИ» як таку, що має намір залучати до своєї діяльності волонтерів, зокрема, іноземців та осіб без громадянства для провадження волонтерської діяльності на території України (https://nssu.gov.ua/volonterstvo).

Основні проекти фонду:

  • Міжнародний конкурс виконавців на дерев’яних духових інструментах ім. В.С. Антонова (2011-2013 рр.);
  • Благодійна програма ARTDAYCARE в Україні (2014);
  • ДИТЯЧА АРТ ГАЛЕРЕЯ УКРАЇНИ;
  • Перша виставка картин дітей із спеціальними потребами «Біла Райдуга» (2014 р.);
  • ДИТЯЧА АРТ ГАЛЕРЕЯ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ (відкриття у травні 2015 р.);
  • Всеукраїнський відкритий конкурс виконавців на мідних духових інструментах ім. В.М. Бабенка (листопад 2015 р.)

Статутні документи