Благодійна програма “ARTDAYCARE” в Україні

Благодійна програма ARTDAYCARE в Україні − це впровадження нових методик розвитку креативності дітей зі спеціальними потребами (3-6 років).

МІСІЯ ПРОГРАМИ:
Сприяти об’єднанню та координації зусиль організацій і людей, які надають допомогу в соціалізації та в розкритті творчого потенціалу дітей зі спеціальними потребами не тільки в Україні, але й у світі.

ЦІЛІ ПРОГРАМИ:
Привертати увагу до проблеми соціалізації дітей зі спеціальними потребами представників органів державної влади, ЗМІ, міжнародних та громадських організацій і суспільства в цілому.
Ця програма ставить за мету допомогу батькам, вчителям і вихователям дітей зі спеціальними потребами соціалізувати їх, використовуючи розроблену нами методику-підхід, спрямовану не стільки на процес засвоєння та відтворення дитиною певних навичок і вмінь, скільки на створення певних умов для концентрації уваги на почуттях , емоціях для її простішого входження в контакт з іншими людьми, з навколишнім середовищем, самоствердження дитини, реалізації її соціального потенціалу.

СУТЬ ПРОГРАМИ В УКРАЇНІ:
– Навчання викладачів спеціалізованих навчальних закладів для дітей зі спеціальними потребами у містах України методикам ARTDAYCARE (проведення майстер-класів, семінарів і тренінгів);
– Безкоштовні поставки витратних матеріалів для уроків творчості в більш ніж 50 спеціалізованих навчальних закладів для дітей зі спеціальними потребами.
– Створення арт-центрів з розповсюдження методик і організація постійно діючих виставок робіт дітей зі спеціальними потребами у містах України.

Докладну інформацію дивіться тут