Дитяча Арт Галерея України

ДИТЯЧА АРТ ГАЛЕРЕЯ УКРАЇНИ − це довгостроковий соціально орієнтований проект зі створення навчально-виставкового центру дитячої творчості в Україні.

Головна мета проекту − виховання і розвиток особистості дитини, її художня освіта, естетичне виховання, а також формування духовної культури. Творчість слід розглядати як основу продуктивного розвитку дитини, як потенціал, що забезпечує її ріст, який можна розкрити в кожній дитині.

DSC_9801_HDR копия          DSC_9774_HDR копия

У процесі створення картин дитина отримує різні знання, уточнюються і поглиблюються її уявлення про довкілля, вона починає осмислювати якості предметів, запам’ятовувати їх характерні риси і деталі, опановувати образотворчі навички і вміння, вчитися втілювати образи на полотні. Мистецтво також має значний терапевтичний вплив, знімає нервове напруження, страхи, забезпечує позитивний емоційний стан. Творча діяльність допомагає дітям найбільш повно проявити себе і власні почуття, які втілюються в картинах. Тому беручи до уваги значення дитячої творчості, ДИТЯЧА АРТ ГАЛЕРЕЯ УКРАЇНИ надає підтримку в розвитку творчого потенціалу дітей і створює центр дитячої творчості в Україні.

Докладну інформацію дивіться тут

В рамках міжнародного співробітництва ДИТЯЧА АРТ ГАЛЕРЕЯ УКРАЇНИ планує відкриття ДИТЯЧОЇ АРТ ГАЛЕРЕЇ ЄВРОПИ в травні 2015 року. Проведення виставки присвячене святкуванню Дня Європи в Україні. На виставці будуть представлені роботи дітей у віці від 3 до 14 років з країн Європейського союзу.

Метою даного заходу є привернення уваги до дитячої творчості, відкриття нових талантів, сприяння їх розвитку. Крім того, одним з важливих завдань виставки виступає побудова і зміцнення між Україною та країнами Європи тісніших відносин у сфері культури, популяризація загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема, молоді.

Відкриття ДИТЯЧОЇ АРТ ГАЛЕРЕЇ ЄВРОПИ, як і святкування Дня Європи в Україні, − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи, символ започаткування нової успішної моделі співпраці між країнами, заснованої на спільних інтересах і прагненнях.

« of 5 »