Благодійна акція до дня онкохворої дитини

За ініціативою Благодійного фонду «ТАЛАНТИ УКРАЇНИ», спільно з Благодійним фондом «Таблеточки» і Cоціально-медичним проектом підтримки розвитку онкологічної допомоги в Україні «Vista-Mediclub» з 1 грудня 2016 року в Україні проводиться благодійна акція – Всеукраїнський конкурс на кращий малюнок серед дітей, хворих на онкогематологічні захворювання, «ДІТИ МАЮТЬ ПРАВО НА МАЙБУТНЄ!»

Мета заходу – привернути увагу суспільства до проблем дітей в Україні, хворих на рак, і психологічно підтримати таких пацієнтів.

Статистика останніх років свідчить про збільшення кількості дітей з онкогематологічними захворюваннями. На сьогоднішній день в Україні постійного лікування потребують близько 2500 дітей і, на жаль, їх кількість з року в рік зростає. Україна за показниками дитячої смертності від ракових захворювань посідає 5 місце в Європі – 5 осіб на 100 тис. населення.

У рамках вищезгаданої акції до Всесвітнього дня онкохворої дитини – 15 лютого – розпочато збір благодійних коштів і проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Діти мають право на майбутнє!».

Завдяки благодійної акції у медичних закладах України, де лікуються діти з онкогематологічними захворюваннями, будуть проведені творчі гуртки з малювання. До участі у конкурсі залучатимуться всі бажаючі діти з онкогематологічними захворюваннями. Переможців оберуть у п’яти номінаціях за результатами громадського голосування і з врахуванням думки меценатів, відомих художників України і залучених у журі Конкурсу впливових публічних діячів і представників організацій.

15 лютого 2017 року– у Всесвітній день онкохворої дитини – у Центрі дитячої творчості в столиці України (в приміщенні ТРЦ «OceanPlaza»: м.Київ, вул. Антоновича, 176) відбудеться виставка кращих робіт і нагородження переможців конкурсу. Крім того, дипломи про участь і заохочувальні подарунки від організатора отримають всі учасники, а маленькі художники найкращих малюнків – ще й цінні призи.

Організатором акції і спонсором проекту виступає БФ «ТАЛАНТИ УКРАЇНИ». Для інформаційної підтримки та збору коштів також долучився провідний благодійний дитячий фонд України – БФ «Таблеточки», який своєю прозорою діяльністю і численними громадськими заходами заслужив визнання і довіру як пересічних громадян, так і фахівців медичної та фармацевтичної галузей, державних установ і бізнес-організацій.

Саме БФ «Таблеточки», який став першим інформаційним меценатом і співавтором акції, вже тривалий час присвячує свою діяльність задоволенню потреб онкохворих дітей країни. Волонтери цього фонду активно залучені до організації і проведення конкурсу в обласних дитячих онкоцентрах України.

Давайте разом подаруємо свято творчості як символ перемоги над хворобою і допоможемо дітям в їх боротьбі з тяжким захворюванням.
Разом ми зможемо більше!

За додатковою інформацією, пов’язаною з проведенням акції, просимо звертатися за електронною адресою konkurs@talents.in.ua

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ про Всеукраїнський конкурс на кращий малюнок серед дітей, хворих на онкогематологічні захворювання, «ДІТИ МАЮТЬ ПРАВО НА МАЙБУТНЄ!»

Мета:
– привернути увагу широких кіл громадськості до проблем дітей з онкогематологічним захворюваннями. Конкурс малюнку присвячено Всесвітньому дню онкохворої дитини (International Childhood Cancer Day) 15 лютого 2017 р.
– психологічно підтримати талановитих дітей з вище вказаними захворюваннями, залучивши їх до участі у конкурсі малюнків;
– сприяти поширенню інформації про існуючі проблеми і потреби лікування дітей з онкогематологічними захворюваннями в Україні з метою залучення меценатів і збору благодійних внесків БФ «ТАЛАНТИ УКРАЇНИ» та БФ «Таблеточки», які будуть адресно спрямовані на потреби відповідних дитячих лікувальних закладів у різних регіонах України.
Організатори:
– Благодійний фонд «ТАЛАНТИ УКРАЇНИ»,
– Благодійний Фонд «Таблеточки»,
– соціально-медичний проект «VISTA-MEDICLUB»
Оголошення про початок конкурсу: грудень 2016 року
Термін проведення (збір малюнків): з грудня до 10 січня 2017 року.
Номінації конкурсу: у конкурсі беруть участь малюнки, створені протягом періоду проведення Конкурсу (з грудня 2016 – січень 2017 року) і відповідають тематиці будь-якій з п’яти номінацій:
– «Моє майбутнє»
– «Моя Батьківщина»
– «Мої друзі»
– «Різдво»
– «Домашні улюбленці»

Організація і проведення конкурсу:
У конкурсі можуть взяти участь усі бажаючі діти з онкогематологічними захворюваннями.
Участь у Конкурсу безкоштовна і не потребує ніяких фінансових витрат з боку дитини або її батьків.
Творчі гуртки з малювання будуть організовані у місцях лікування таких дітей за допомогою залучених волонтерів БФ «Таблеточки».
Необхідні для творчості витратні матеріали (фарби, пензлі, папір, олівці) будуть надіслані у лікувальні заклади організатором Конкурсу БФ «ТАЛАНТИ УКРАЇНИ».
Про намір взяти участь у конкурсі потрібно повідомити волонтера БФ «Таблеточки», який опікується лікувальним закладом.
Батьки дитини від її імені повинні заповнити, підписати і віддати волонтеру Заявку на участь у конкурсі.
Дитина повинна намалювати малюнок самостійно або у творчому гуртку на базі лікувального закладу і передати готовий малюнок і фотопортрет автора малюнка (фото обов’язкове) волонтеру БФ «Таблеточки» з грудня по 10 січня 2017 року.
Фотопортрет дитини може бути наданий її батьками або зроблений за допомогою волонтерів БФ «Таблеточки».
Основна вимога до фото – портретне зображення автора малюнка дитини-конкурсанта з фокусом на погляд дитини.
Волонтер БФ «Таблеточки» відповідальний за складання списку учасників, проведення на місцях творчих гуртків з малювання і запрошення до участі дітей, а також збір готових малюнків.
Всі зібрані до 10 січня 2017 року малюнки приймають участь у конкурсі.
Всі творчі роботи, які відповідають умовам конкурсу, будуть надіслані на адресу організатора конкурсу – до БФ «ТАЛАНТИ УКРАЇНИ».
Конкурсні роботи можуть бути залучені до організації виставки дитячих малюнків, присвяченої Всесвітньому дню онкохворої дитини.
Виставка конкурсних малюнків може бути організована у дитячих лікувальних закладах, а кращі творчі роботи можуть бути виставлені 15 лютого у Києві у Центрі дитячої творчості в приміщенні ТРЦ «Ocean Plaza» (м.Київ, вул. Антоновича, 176).
Відповідно до Заявки про участь у конкурсі Оргкомітет та Благодійний фонд «ТАЛАНТИ УКРАЇНИ» отримують від власників авторських прав безстроковий дозвіл на публічне оприлюднення малюнків, які брали участь у конкурсі.
Конкурсні малюнки не повертаються автору.
Переможці конкурсу будуть названі за рішення громадського голосування і з урахуванням думки журі конкурсу 15 лютого 2017 року.
Переможців конкурсу буде визначено у кожній з п’яти номінацій.
У кожній номінації будуть визначені малюнки та імена їх авторів, які посіли перше, друге і третє місця.
Кожен з переможців отримає цінний приз від БФ «ТАЛАНТИ УКРАЇНИ» ЗА ПЕРЕМОГУ У НОМІНАЦІЇ (1, 2 або 3 місце). Призи переможцям Конкурсу передадуть волонтери БФ «Таблеточки» до 15 березня 2017 року.
Кожна дитина-учасник Конкурсу отримає ДИПЛОМ УЧАСНИКА КОНКУРСУ і заохочувальний подарунок від БФ «ТАЛАНТИ УКРАЇНИ» ЗА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ, який їй передасть волонтер БФ «Таблеточки» не пізніше 15 березня 2017 року.
За рішенням журі може бути присуджено ГРАН-ПРІ за найкращу творчу роботу не залежно від перемоги у будь-якій номінації. Спеціальний приз за Гран-прі від БФ «ТАЛАНТИ УКРАЇНИ» передасть переможцю волонтер БФ «Таблеточки» не пізніше 15 березня 2017 року.
Всі призи буде надано БФ «ТАЛАНТИ УКРАЇНИ».
Інформація про перебіг конкурсу та його результати будуть оприлюднюватися на інтернет-сайтах і на сторінках у соціальних мережах:
БФ «ТАЛАНТИ УКРАЇНИ»
БФ «Таблеточки»
Соціально-медичний проект «VISTA-MEDICLUB», cторінка у Facebook.
До розповсюдження інформації про конкурс можуть бути залучені інші засоби інформації.

« of 3 »

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Про основні напрями діяльності Благодійного фонду «Таланти України»

Благодійний фонд «Таланти України» є благодійною організацією, зареєстрованою у 2012 році (дата запису: 06.06.2012, номер запису: 1 074 102 0000 042577).
Фонд є неприбутковою організацією (дата включення до Реєстрі неприбуткових установ та організацій – 5 липня 2012р.).
Основною метою Фонду є – здійснення благодійної діяльності, яка направлена на реалізацію благодійних програм з ціллю підвищення культурного, професійного та духовного рівня суспільства в цілому та молоді зокрема, сприяння реалізації благодійних програм, духовної, соціальної реабілітації, малозабезпечених, безробітних, інвалідів, дітей-сиріт, а також безпритульних.
З початку заснування Фондом проведено декілька загальноукраїнських та міжнародних заходів, таких як:
Міжнародний конкурс виконавців на дерев’яних інструментах ім. В. С. Антонова – 2012 – 2013 роки;
Благодійна програма ARDTAYCARE в Україні – 2014 р.;
Дитяча АРТГАЛЕРЕЯ УКРАЇНИ – 2014 р.;
Перша виставка картин дітей зі спеціальними потребами «Белая радуга» – 2014 р.;
Дитяча АРТГАЛЕРЕЯ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ –2015 р.
Всеукраїнський відкритий конкурс виконавців на мідних духових інструментах ім. В. Бабенко – 2015 р.
Благодійна діяльність проводиться винятково за кошти Благодійного фонду «Таланти України» та недержавних спонсорів.

Зв’язок з Фондом:
Адреса: 03069, Україна, м. Київ, вул. Володимира Брожка, 100-б
Тел:  +38 (095) 281 87 70
E-mail: info@talents.in.ua
Веб-сайт: www.talents.in.ua
Ресурс: https://vista-mediclub.com/blagodijna-akcija

banner_gorizont_1k4